עיצוב המתאים לבית שלכם

אנו מעמידים לרשותכם את האפשרות לעצב בית ייחודי בהתאם למידות הדירה והרצונות שלכם. תספרו לנו מה החלום שלכם ואנו נדאג לבנות אותו מזכוכית ומאלומיניום. אנו עושים שימוש במיטב החומרים, המאפשרים לנו להגיע לרמת גימור גבוהה ביותר, והמשמעות היא מוצר איכותי ויפה יותר. אם אתם מחפשים לעצב את חדר האמבטיה שלכם בצורה ייחודית, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

נוחות השימוש

כשאנו מעצבים מקלחונים עבורכם, אנו מתייחסים לא רק לעיצוב המרשים וההתאמה לעיצוב הכללי, אלא גם לנוחות השימוש. אנו נמליץ לכם על מנגנון הפתיחה הנכון ביותר למיקום בו יוצב המקלחון, כך שיהיה לכם יותר נוח להשתמש בו ביומיום. הניסיון והידע הנרחב שלנו בתחום מאפשרים לנו לתכנן מוצרים שהם לא רק יפים אלא גם נוחים לשימוש המיועד שלהם. אם אתם מחפשים איכות, נוחות ועיצוב חדש ומרענן, חברת א.ש. אלומיניום תשמח להתאים לכם את המקלחון הנכון ביותר עבורכם.

מקלחונים חדשים ומעוצבים!

מתקשה למצוא מקלחון המתאים למידות של האמבטיה שלך? מעוניין במוצר ייחודי בעיצוב מעניין? לא מוכן להתפשר על איכות? הגעת למקום הנכון – חברת א.ש. אלומיניום מתמחה בעיצוב מוצרי אלומיניום משולבים בזכוכית. אנו מציעים מקלחונים במגוון צורות ועיצובים: דלת וקבוע, 2 דלתות, חזית, אמבטיון, פינתי, דלת סיקורית, ועוד..

מוצר איכותי לשנים

אנו דוגלים בעיצוב מוצרים איכותיים עבור לקוחותינו, כאלו שילוו אותם שנים ארוכות ולא יהיו חשופים לפגיעות הזמן. עם תחזוקה נכונה, המוצרים שלנו ילוו אתכם כל עוד אתם לא תחליטו שהגיע הזמן להיפרד. כל המוצרים עומדים בתקנים שנקבעו על ידי מכון התקנים הישראלי ולכן בטיחותיים לשימוש. אם אתם מחפשים מוצר שאפשר לסמוך עליו, חברת א.ש. אלומיניום היא הכתובת בשבילכם.