תריסים חשמליים מאלומיניום – כל היתרונות במוצר אחד

אין עוררין שתריסים הם אמצעי חיוני בכל בית ושהחיים בלעדיהם קשים יותר ונוחים פחות. עד לפני שנים ספורות, התקנת תריסים אילצה אותנו להתמודד עם פגיעה באסתטיקה של הבית וגם עם מאמצי תחזוקה מורכבים ומעייפים (ניסיתם לנקות מרפסת שלמה שכולה תריסים מפלסטיק?).

למרבה המזל, תריסי אלומיניום הנמכרים כיום תחת כל עץ רענן, מאפשרים לנו ליהנות מכל היתרונות שיש לתריסים להציע, יחד עם אסתטיקה וקלות תחזוקה.

כל זאת אפשרי הודות לתכונותיו הייחודיות של האלומיניום:

  • האלומיניום הוא בעל כושר איטום ובידוד גבוה במיוחד. לכן, תריסים חשמליים העשויים מאלומיניום יכולים להחשיך לחלוטין את החדר, גם בצהרי היום, ואף למנוע את חדירת הגשמים והרוחות לחדר.
  • הודות לכושר הבידוד האקוסטי, תריסים חשמליים מאלומיניום יוכלו גם לבודד רעשים חיצוניים במידה טובה למדי. והודות לכושר הבידוד התרמי (מפני חום וקור) אנו לא נאלץ לבזבז כסף רב על מיזוג בקיץ והסקה בחורף.
  • האלומיניום הוא מתכת שלא מחלידה, לכן הוא אידיאלי לייצור תריסים החשופים לגשם, ללחות ולרטיבות.
  • תריסי האלומיניום יכולים לשמור על מראה חדש, נקי ונטול חלודה בלי כל מאמצי תחזוקה מצדנו.
  • האלומיניום ניחן באיכויות אסתטיות גבוהות, ההופכות את התריסים לאלמנט המשתלב היטב עם כל סגנון עיצוב בבית. כפועל יוצא, תריסי האלומיניום לא פוגעים בעיצוב הפנים, אלא משתלבים עימו ומשדרגים אותו.

למה תריסים חשמליים הכרחיים כל כך

אף על פי שהם צוברים הרבה מאוד אבק ולכלוך ובכלל לא קל לנקות אותם, אף אחד מאיתנו לא יכול לחיות בלי תריסים. אף אחד מאיתנו לא יוכל לשהות בחלל שבו קרני השמש חודרות במלוא עוצמתן, מסנוורות ומחממות את החדר. איש מאיתנו גם לא יהיה מעוניין לגור בבית שבו כל שכן יכול להציץ דרך החלון ולראות מה מתרחש בדלת אמותיו.

לכן, תריסים הם מוצר חשוב ומבוקש, והסיבה זו בדיוק אנו עדים להתפתחויות רבות בתחום ייצור התריסים. מטרתן של התפתחויות אלו היא להפוך את תחזוקתם של התריסים לקלה יותר, ולאפשר לנו להתקין אותם בביתנו ללא היוס.

פתחו חלון, סגרו את התריסים החשמליים

למרות שכולנו מעוניינים ליהנות מהנוף הנשקף מחלון ביתנו או משרדנו, אנו לא מעוניינים ששכנינו ייהנו מה"נוף" שבתוך ביתנו. למרות שכולנו רוצים ליהנות מאור השמש הטבעי ולחסוך בהוצאות צריכת החשמל, איש לא מעוניין להסתנוור מקרינת שמש ישירה לתוך ביתו, שגם תחמם את ביתו ותאלץ אותו להפעיל מיזוג אוויר.

ולצד העובדה שכולנו רוצים וצריכים לאוורר את ביתנו מדי פעם, אף אחד לא מעוניין מרוח פרצים שתעיף כל נייר בחדר וגם תכניס אבק ולכלוך. הודות לתריסים, כולנו יכולים להשיג את כל אלו בעת ובעונה אחת.כי תריסים הם האמצעי היחידי שמאפשר לנו לשלוט בנוף שנראה מחלוננו, וגם בקרינת השמש וברוח שיחדרו לביתנו.