למה תיבות דואר מאלומיניום הן רעיון נהדר

למרות הקדמה הטכנולוגית, שגרמה לכך שכשמישהו אומר "דואר" מייד חושבים על תיבות דואר אלקטרוני, אי-מייל בלעז, הרי שעדיין קיים מקום לא מבוטל לתיבות המצויות בפתח כל בניין ובית – תיבות דואר. תיבות דואר משמשות אותנו כבר מאות, מאז המאה ה-19, אז החלו לספק שירותי דיוור בישראל.
תיבות דואר הוקמו, על מנת שכל אחד יוכל לקבל את הדואר שלו באופן מסודר ומאורגן, אם בבית דואר (שהיום הוא סניף של החברה הממשלתית – דואר ישראל) ואם אל המקום בו הוא גר. כאמור וכידוע, כיום תיבות דואר נמצאות בפתח כל בניין ובפתחו של כל בית פרטי, וגם, כמובן, בסניפי הדואר עצמם, וכל תושב בישראל מקבל את הדואר הממוען אליו באמצעותן.

 

תיבות דואר לכניסות לבניינים – קווים לדמותן

תיבות דואר סטנדרטיות הן בדך כלל תיבות דואר העשויות מאלומיניום – חומר חזק ועמיד. כאשר מדובר בתיבות דואר המיועדות לבניין, ישנם מספר עיצובים מקובלים של תיבות דואר.
  • האחד – תיבות דואר המהוות חלק בלתי נפרד ממערכת האינטרקום. תיבות הדואר ומערכת האינטרקום נמצאות על אותו משטח אלומיניום, ומהווים מערך שלם אחד המיועד לכניסה לבניין.
  • השני – תיבות דואר המותקנות על מעמדים שונים. השלישי – תיבות דואר צפות והרביעי – תיבות דואר המקובעות לקיר. כל מערך של תיבות דואר ניתן לייצר בגדלים שונים – על פי הצורך וההעדפות. ניתן גם לייצר תיבות דואר דו צדדיות, המאפשרות הכנסה והוצאה של הדואר משני הכיוונים וכך מקלות על דיירי הבניין.

 

תיבות דואר לבתים פרטיים

  • תיבות דואר לבתים פרטיים הן בדרך כלל תיבות דואר גדולות יותר ומעוצבות יותר. ישנם מבחר עיצובים קיימים מהם ניתן לבחור, וניתן כמובן גם להזמין תיבות דואר בעיצוב אישי
    המתאים להעדפותיכם.

 

תיבות דואר – הצבעים

  • הצבעים השולטים בתחום תיבות דואר הם בדרך כלל לבן, חום ואפור, צבעים ניטראליים, אשר משלבים באופן מלא עם סטנדרט העיצוב של הכניסה לבניין. כמובן שאפשר להזמין
    תיבות דואר בצבעם נוספים, על פי ראות עיניכם.

 

תיבות דואר – הדואר בא היום

למרות שתיבות דואר רגילות משמשות בדרך כלל לקבלת דואר שאנחנו פחות רוצים לקבל, כגון חשבונות, קנסות וצווי מילואים, הרי שבכל זאת יש בהן עדיין אלמנט רומנטי. אנו בטוחים שגם אתם תודו, שקרו מקרים בהם פסעתם אל עבר תיבת הדואר שלכם, וקיוויתם שתמצאו שם מכתב אחר, מכתב של פעם, מכתב הכתוב בכתב יד וממוען אליכם באופן אישי.
אם אתם נמנים על אותם אנשים, תוכלו לנסות להחזיר את תרבות כתיבת המכתבים האישיים לפחות לסביבה הקרובה שלכם. זה מאוד פשוט: כתבו אתם את המכתב הראשון.
ראש השנה וכל אירוע משמח אחר יכול להוות סיבה מצוינת לכתוב מכתב או ברכה בכתב ידכם, להכניס למעטפה, לכתוב את המען למשלוח, לגשת אל תיבת הדואר האדומה (כן, היא עוד נמצאת שם, רק צריך להסתכל יותר טוב) ולשלשל אותה פנימה. יכול מאוד להיות שאחרי כמה ימים תמצאו בתיבה הפרטית שלכם, הממוקמת בין כל תיבות הדואר האחרות, מכתב אישי המיועד אליכם. אנחנו בטוחים שזה יעלה לכם חיוך על הפנים.

 

תיבות דואר – רק ב-א.ש אלומיניום

א.ש אלומיניום מתמחה בייצור תיבות דואר מאלומיניום. אצלנו תוכלו למצוא תיבות דואר סטנדרטיות לכניסות לבניינים ולבתים פרטיים, אולם נשמח לעצב עבורכם תיבות דואר בהתאמה אישית לצרכים שלכם.
פנו אלינו עוד היום, ובמהירה תוכלו ליהנות מתיבות דואר חזקות ועמידות, המיוצרות בסטנרט גבוה וכמובן – עם אחריות.