הפרופילים הבלגיים של חברת קליל הינם כה מגוונים כך שכל צורך ניתן למימוש. החברה לא מסתפקת בפיתוח פרופילים למפתחים קטנים בלבד אלא אף שוקדת כל העת על פיתוח מוצרים שמתאימים גם למפתחים גדולים כגון חזיתות של בנייני יוקרה שאמורות לעמוד בעומסים כבדים ביותר. קליל אופיס 9200 הוא פרופיל חלונות אלומיניום שמתאים בדיוק לצורך הזה, ואנו כאן נלמד על מנת לסקור את תכונות המערכת.

מאפייני קליל אופיס 9200 של חברת קליל

פרופיל ה- 9200 של קליל הינו עבה ביחס לשאר הפרופילים בסדרה ולא בכדי, שהרי הוא אמור לעמוד בתדירות שימוש גבוהה ולעמוד איתן כנגד כל פגעי האקלים לאורך זמן. קליל אופיס 9200 מגיע בתור מערכת מונובלוק עם ארגז סמוי מובנה כחלק ממסגרת החלון, שיכול לשאת עד כ- 240 ק"ג. מפאת יכולות אלו, מערכת זו מגיעה בדר"כ עם זכוכית בידודית כפולה שבתוכה מערכת הצללה חשמלית מובנית. כאשר אין בעיה של עומס משקלי על הפרופילים, אתם יכולים להגשים חלומות ולזכות בכל עיצוב שתרצו.

מאחר ומדובר במערכת פרופילים חזקה למדי ומפאת משקלה העצום, עלה הצורך להטמיע בה פרזולים חזקים במיוחד. ואכן קליל אופיס 9200 כוללת מערכת פרזול סיבובית או סגר שטוח כך שהפרזולים אינם נהרסים, גם לא בשימוש תכוף. בנוסף, במקום השימוש המסורתי במברשות מובנות בתוך המסילות, בקליל 9200 תמצאו מסילות שמצופות בגומי מיוחד (אילגון) אשר מונע את החיכוך והשחיקה המאפיינים מערכות אחרות, דבר שבא לידי ביטוי בהפקת רעשים בעת פתיחה וסגירה ושחיקת הצבע.

וזכרו – המערכת האמיתית מוגנת בפטנט ולה ניתן תו תקן ישראלי. בחרו באיכות ובדבר האמיתי בלבד.

א.ש מערכות אלומיניום מתקדמות