בעוד בעבר מגמות האופנה בעיצוב הבית הראו שימוש מובהק באלמנטים נפחיים (למשל, פרופילים בלגיים מברזל), הרי שבעשור האחרון ציבור הלקוחות מעדיף דווקא עיצוב מנימליסטי וקליל יותר. קליל אופיס 7500 הינה מערכת פרופילים בלגיים עבור דלתות וחלונות הזזה שעונה בדיוק על הצרכים האלה, עם מראה שמתאים באופן מושלם לבתים המודרניים של ימינו.

מאפייני קליל אופיס 7500 של חברת קליל

קליל אופיס 7500 היא מערכת פרופילים דקה ואיכותית שנועדה להשרות בבתים רבים בישראל את האווירה העיצובית המודרנית המתבקשת. אותם הפרופילים נועדו להוות את המסגרת עבור מגוון רחב של דלתות וחלונות לרבות מנגנוני הזזה, פתיחה צירית ואף מנגנון המג'יקליל שמאפשר ניקיון קל ונוח של חלונות ודלתות הזזה באמצעות שילוב מנגנון צירי.

למרות שמערכת קליל אופיס 7500 מתאפיינת בפרופילים בעלי חתך רוחב דק במיוחד, אין ספק כי מדובר בפלא טכנולוגי של ממש, שכן מדובר במסגרות שיכולות לתמוך גם במשקל של עד 140 ק"ג לכנף, גם במפתנים שאינם גדולים יתר על המידה (140 על 240 סמ"ר). משמעות הדבר היא כי פרופילים אלו יכולים לשאת משקלי זגוגיות אדירים ולהשתמש בזכוכיות בידודיות איכותיות ללא חשש. על כל זאת ועוד, מדובר במערכת אלומיניום וככזו היא אינה רגישה ללחות, חום וקור, אינה מחלידה ובשילוב שלה יחד עם מסילות שאינן כוללות מברשות כי אם אלא חומר פלסטי סינטטי מיוחד, נוצרת מערכת שיכולה לבודד היטב מבחינה תרמית ואקוסטית ושאינה נשחקת גם בשימוש תדיר ותכוף.

הפרופילים של קליל אופיס 7500 מגיעים דקים וחלקים ועל כן אינם נועדו לקלוט צבעים במרקם מגורגר. יחד עם זאת, תכונות החומר כן מאפשרות לקלוט מגוון רחב של צבעים אחרים בכל צבעי הקשת (RAL) ואתם הנהנים העיקריים מכך עם קטלוג מרשים במיוחד.