לעיתים רבות עולה הצורך להשתמש במערכת פרופילים מתקדמת שמיועדת לחלונות גדולים יחסית כמו בסלון, במטבח או במרפסת השמש שזה עתה החלטתם לסגור ולהפוך אותה לחדר שימושי. קליל אופיס 2200 היא מערכת חלונות ייחודית שנועדה בדיוק לשם כך, וכאן נלמד על התכונות המופלאות שהיא מספקת למשכילים להשתמש בה.

 

מאפייני קליל אופיס 2200 של חברת קליל

קליל אופיס 2200 הינה מערכת יוקרתית שנועדה לאפשר את מקסימום אפשרויות השימוש במפתנים גדולים ומשמשת בתור מערכת חלונות ו/או דלתות הזזה. המערכת בנויה מפרופילים בלגיים עבים יחסית (ביחס למערכות דומות מברזל) וזאת על מנת להחזיק משקלים גדולים במיוחד. ועדיין, קליל אופיס 2200 עושה זאת באלגנטיות מושלמת לעומת מערכות אחרות בשל העיצוב המיוחד שלה שמשרה אווירה קלילה ואוורירית לעומת מערכות אחרות של החברה, קליל אופיס 2200 נועדה אך ורק עבור מנגנון הזזה והיא מגיעה עם 2, 4 או 6 כנפיים שנמצאות על מספר מסילות לבחירה בהתאם לצרכים ותנאי השטח. המערכת מתאימה למפתחים בגודל של עד 330 על 320 סמ"ר ומסוגלות לשאת משקל של עד 400 קילוגרמים פר כנף, כך שניתן להעמיס עליה זגוגיות מכל סוג, לרבות בידודיות וכאלו עם פתרונות הצללה מובנים. זוויות חיבור הפרופילים הן ב- 45 מעלות וניתן לבחור בין מונובלוק (מרכב אחד עבור החלון וארגז הגלילה) לבין מערכות נפרדות שכוללת ארגז גלילה סמוי. המערכת תומכת במנגנון הזזה ידני או חשמלי עם מספר נקודות מעצורים לבחירה וכמו כן, כוללת במקום מכלול בידוד של מברשות, את החומר EPDM – גומי עמיד ביותר שאינו נשחק ולו יכולות בידוד משופרות.

 

גמישות עיצובית מופלאה

מאחר והפרופילים הבלגיים של חברת קליל חזקים ביותר אך עדיין דקים למדי, הרי שלפנינו מערכת חלונות ודלתות הזזה מעוצבת למשעי. מערכת קליל אופיס 2200 מתאפיינת בגמישות עיצובית מקסימאלית בכל הקשור לגוונים, הצבעים והטקסטורות, כך שכל לקוח יכול ליהנות ממוצר איכותי, מעוצב ואסתטי שמחזיק שנים ארוכות.