עיצוב פנים חכם: אמן אלומיניום + מעצב פנים = תוצאה מושלמת.

חברת א.ש אלומיניום מתמחה בייצור דלתות וחלונות אלומיניום תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. חברה קשובה לבקשות הלקוח ותשמח לעמוד לשירותכם על מנת לסייע לכם להגשים את חלומכם בכל מה שקשור לעיצוב פנים של ביתכם. נשמח לקבוע אתכם ועם מעצב הפנים שלכם פגישת ייעוץ, ולספק לכם את כל המידע הדרוש לאפשרויות העומדות בפניכם לעיצוב פנים נפלא באלומיניום.
אם אתם שוקלים לשפץ את הבית, לחדש את המשרד, לארגן מחדש את המרפסת או אפילו אם רק את האמבטיה, פנו אלינו כבר עכשיו ואנו נשמח לייץ לכם!

 

עיצוב פנים- בית בעיצובים מתקדמים

בעולם המודרני של היום, עולם בו אנחנו יכולים לאפשר לעצמנו ליהנות מטכנולוגיה מתקדמת אשר מלווה את חיינו בכל כך הרבה תחומים, ניתן ליהנות גם כשמדובר בעיצוב פנים.
חישבו כמה פעמים נכנסתם לבית, שעל מנת לעלות בו לקומה השנייה נדרשתם לעלות במדרגות עץ מקסימום שמסתלסלות כלפי מעלה, ממש כמו בסרטים. מה יכול להיות רומנטי מזה?!
מעצב פנים טוב יכול להביא את הייטק אל חלל ביתנו, במלואו או בחלקו, ולהפוך את חלל קטן כגדול, למקום מרווח שנעים לשהות בו, אם זה בעזרת פרקטים, שטיחים מתאימים, נברשות ועוד. עיצוב פנים הייטקיסטי שכזה מתאפשר היום בזכות האלומיניום, אותו חומר בעל פנים רבות כל כך, המאפשרים עיצובים רבים ושונים מאוד זה מזה. אלומיניום יכול לגרום לכל בית להיראות מודרני, הייטקיסטי ומתקדם, עם מעצב הפנים עושה בו שימוש נכון והמתאים במדויק לחלל.

עיצוב פנים- יופי מכל פרופיל

פרופיל אלומיניום הוא הטרנד החדש הרחב של עיצוב פנים. שימוש נכון בפרופילי אלומיניום איכותיים ומתקדמים, יכול להגדיל חללים גדולים ולספק אינטימיות לחללים קטנים, לאפשר צפייה מרהיבה אל הנוף וכניסה של קרני שמש נעימות שיאירו את החלל ויחממו את יושביו.
חישבו על פרופילי אלומיניום חזקים ובוהקים, המקיפים את חלונות הסלון או את חלון חדר השינה. מדובר בסוג של עיצוב פנים שמוסיף כל כך הרבה למראה הכללי של הבית, שמסביר מאוד להניח שכל מי שייכנס לביתכם יתפעם ויתפעל מהיופי. עיצוב פנים באמצעות פרופילי אלומיניום שמהם מורכבים חלונות האלומיניום שלכם, הוא אחד העיצובים המתקדמים והמרהיבים ביותר. באחריות!

 

עיצוב פנים בפרופילי אלומיניום- ללא תחרות

עיצוב פנים העושה שימוש בפרופילי אלומיניום מאפשרים לכם למקסם את יתרונות החלל. באמצעות פרופילי האלומיניום ניתן לייצר לא רק חלונות אלא גם דלתות, בעיקר דלתות הפונות החוצה אל הגינה או אל המרפסת. דלתות המורכבות מפרופילי אלומיניום יספקו תחושה של מרחב אינסופי לכל חלל, ויצרו אשליה אופטית של חלל גדול, גם אם החלל הוא יחסית קטן.
זאת משום שהאלומיניום בשילוב הזכוכית יוצרים אשליה הדומה לאשליה שמספקת מראה וגורמת לנמצאים בחלל לתחושה שכאילו מדובר בחלל הרבה יותר גדול.

 

עיצוב פנים בפרופילי אלומיניום- היתרונות

מלבד תחושה של הגדלת החלל, לשימוש באלומיניום עבור עיצוב פנים יתרונות רבים נוספים.
  • האלומיניום מאפשר גמישות רבה ביצירה, בזכות היותו מתכת רכה יחסית
  • ניתן ליצור צורות ופיתוחים שונים באלומיניום, וכך ליצור את החלון או את הדלת המתאימים ביותר לעיצוב הפנים של החלל
  • האלומיניום עמיד בפני שריטות בזכות שכבת הפסיבציה הנוצרת עליו כאשר הוא נחשף לחמצן אלומיניום עמיד בכל תנאי מזג אוויר
  • האלומיניום יכול ליצור ניגוד מקסים במידה ואמיצים מספיק בשביל להשתמש בו בשילוב עם חומרים אורגניים טבעיים ובעלי אפיל "של פעם" כמו חלון אלומיניום שסביבו מסגרת/קיר שלם של בריקים (לבנים שטוחות ומלבניות)
סיבות נוספות לעשות שימוש באלומיניום כאשר מדובר בביצוע עיצוב פנים לחלל הבית או המשרד שלכם הן: שהאלומיניום הוא משאב הניתן למחזור מבלי שיאבד מתכונותיו הייחודיות, ולכן הוא מתכת מאוד ידידותית לסביבה ובנוסף ייצורו מחומר ממוחזר דורש רק 5% מכמות האנרגיה הנדרשת לייצור אלומיניום מן הטבע. משמע- אם תעשו שימוש באלומיניום ממוחזר למען עיצוב פנים בחלל הפרטי שלכם, תוכלו להשיג לא רק יופי עיצובי פנימי, אלא גם תרומה משמעותית לאיכות הסביבה.