פרופילי האלומיניום של חברת קליל הינם שם דבר בתחום, עם איכות מוצרים מדרגה ראשונה תוך עמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר. הפרופיל הבלגי מהווה את גולת הכותרת של החברה, כאשר אם עד לא מזמן היה מיוצר על בסיס הברזל בלבד, כיום כבר הפך לבר ביצוע גם מחומר האלומיניום הנפלא. חברת קליל מציעה עבורכם פרופילים בלגיים משובחים מאלומיניום המדמים את הברזל האיכותי של פעם באופן מושלם. להלן הפרופילים המובחרים של החברה:

 

בלגי קליל – 1700

פרופיל בלגי קליל זה ידוע בעובי הדק שלו ומבנהו הצר. בשל מבנה זה הוא מתאים למגוון רחב ביותר של מוצרי אלומיניום לרבות חלונות הזזה, תריסי גלילה ותריסי רפפה. הוא יכול לשאת זגוגית כבדה אך המגבלות שלו הם מקסימום מפתחים של 120X140 בכל מה שקשור בחלונות. ניתן לצבוע את הפרופילים הללו במגוון רחב של צבעים ולקבל תוצר מוגמר אחיד, הומוגני, חלק או מגורען לבחירה.  הייצור של הפרופיל מהיר ועל כן הוא זול יחסית לרכישה.

 

בלגי קליל – 7300

פרופיל זה של בלגי קליל הינו מעט עבה יותר ועל כן מתאים למפתחי חלונות של 140X240 לכל היותר. גם במקרה זה מדובר על פרופיל אלגנטי וצר שמאפשר מקסימום יכולות עיצוב לצד כוח שמסוגל לשאת זגוגיות גדולות וכבדות במיוחד. הפרופיל חזק במיוחד ועל כן מאפשר ליישם בו את הפטנט של אפשרות פתיחה צירית גם עבור חלונות הזזה (מג'יקליל) וזאת לצרכי ניקוי בצורה קלה ללא פירוק החלונות. הוא מתאים לחלונות בלגיים מכל הסוגים אך גם כחומר לייצור תריסים איכותיים.

 

_GR03993

 

 

בלגי קליל – 4300

פרופיל בלגי קליל דק וצר ובעל יכולות עיצוביות גבוהות שמתאים ליצירת תריסים, דלתות וחלונות איכותיים במיוחד. בדלתות הפרופיל מתאים לגובה של עד 210 ס"מ לכנף ובחלונות עד 120 לכנף. באמצעות פרופיל זה ניתן ליצור גם את מנגנון הדריי קיפ המפורסם, שמאפשר מעבר בין חלון צירי לבין חלון שנפתח על צירו מכיוונו העליון. חלונות שכאלו מתאימים במיוחד לחדרי ילדים בהם נדרשת בטיחות ברמה גבוהה.

 

בלגי קליל

 

בלגי קליל – 1300

מערכת פרופילים זו של חברת קליל משמשת לייצור תריסים בעיצוב בלגי עדין ואלגנטי. התריסים בפרופיל זה נאטמים ע"י אטמי גומי, נפתחים כלפי חוץ ומאופיינים בשלבים דקים. גם פרופילים אלו ניתנים לצביעה במגוון רחב של צבעים ובהתאמה אישית לכל דורש.

 

כיצד תדעו איזה פרופיל מתאים לכם?

חשוב מאוד לעבוד עם ספקים מורשים של חברת קליל שיודעים בדיוק כיצד להתאים את הפרופיל לבעליו. אנשי מקצוע אלה הוכשרו על מנת שאתם תזכו בתמורה מלאה לכספכם. השיקולים הם רבים וכוללים את שיקולי הבטיחות, עומס מקסימאלי בהתאם לזגוגית וכיוון הרוחות וכמו כן, התאמה לסוג הפרזול הנדרש. התאמה נכונה של הפרופיל הבלגי של חברת קליל תספק לכם איכות נהדרת לאורך שנים (הם אינם מחלידים, בעלי יכולות בידוד משופרות, קלי משקל) ותעניק לבית שלכם את המראה המעוצב ביותר.