מיהי חברת קליל המייצרת את קליל אלומיניום?

חברת קליל, ששמה המלא הוא קליל תעשיות, היא החברה המובילה בפיתוח ייצור ושיווק של דלתות וחלונות מאלומיניום. החברה נוסדה בשנת 1950 ולה שתי חברות בנות: רול פרופיל ו- UK KLIL. מוצרי קליל אלומיניום מיועדים לענפי הבנייה והתעשייה כמו גם ללקוחות פרטיים.
חברת קליל מייצרת ומשווקת את מוצרי קליל אלומיניום לאדריכלים, מעצבי פנים, קבלני עבודות אלומיניום ולקוחות פרטיים הבונים או משפצים את ביתם. הודות לניסיונה רב השנים של חברת קליל, גם למוצרי קליל אלומיניום יש מוניטין מוכר וידוע כחלונות מעוצבים, אמינים ובטיחותיים שמחזיקים מעמד לאורך שנים.

 

אילו מוצרי קליל אלומיניום קיימים?

חברת קליל מייצרת מגוון חלונות, דלתות ומפתחים תחת השם קליל אלומיניום: חלונות, דלתות, תריסים, קירות מסך, מחיצות פנים, מעקות, חלונות ראווה, חלונות ודלתות בעלי בידוד תרמי ופרופילים מאלומיניום שמשמשים לתעשייה ולבנייה.
ללקוח הפרטי קליל מציעה ללקוחותיה סדרות ייחודיות של מוצרי קליל אלומיניום: סדרת "קליל בלגי" הכוללת חלונות אלומיניום העשויות מפרופיל בלגי בסגנון החלונות הבלגיים המסורתיים. סדרת "מג'יקליל" – חלונות אלומיניום שיש עליהן פטנט רשום, הודות לשיטת פתיחתן הייחודית המאפשרת לפתוח את כנף החלון כלפי פנים החדר. בזכות פטנט זה אין צורך להסתכן בהתכופפות או בנפילה בעת ניקוי החלון.
סדרת ה"קליל אופיס" כוללת חלונות אלומיניום יוקרתיים המתאימים למשרדים ובתי יוקרה. עוד מוצרי קליל אלומיניום ישנם בסדרת "קליל הרמוניקה", הכוללת חלונות אלומיניום הנפתחים באיסוף לצד – שיטה המכונה הרמוניקה. וכן גם סדרות מוצרי קליל אלומיניום "קליל קלאסי" ו"קליל כפרי". מוצרי קליל אלומיניום מתאימים לכל חדר: לחדרי השינה, לסלון, לחדרי מגורים, למטבחים, למרפסות ולחדרי אמבטיה.
לאחרונה, בעקבות היות האלומיניום חומר העתיד (קל משקל אך חזק, אינו מחליד ואינו מוליך חשמל) החלו חברות לייצר מחסומים, כגון מחסום זרוע לחניה פרטית, שערים חשמליים ושערים אוטומטיים בכניסה לישובים, מפרופילי אלומיניום. היתרון הוא שהיצור של שערים מאלומיניום ישנם אפשרויות שינוע רבות יותר עבור השער. וכך ניתן להתאים שער "קונזולי" שבמקום שיגרר הוא ירחף ע"ג מסילה עליונה.

 

מהו ייחודם של מוצרי קליל אלומיניום?

ייחודם של מוצרי קליל אלומיניום טמון בעובדה שחברת קליל מעניקה עליהם אחריות כפולה למשך שנתיים: הן על מוצרי קליל (על החומר ורכיבי ההתקנה) והן על התקנתם. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים מוצרי קליל אלומיניום מקוריים ואיכותיים, ובעת הצורך גם שירות תיקונים יעיל ואיכותי. כמו כן, כשאתם מתקינים מוצרי קליל אלומיניום מגיע אל ביתכם מתקין מורשה קליל.
זהו איש מקצוע שעבר הכשרה בחברת קליל, ומבצע כל התקנה של מוצרי קליל בהתאם לסטנדרטים האחידים והמחמירים של החברה. כמו כן חברת קליל מפעילה מוקד שירות להענקת ייעוץ ללקוחותיה בדבר מוצרי אלומיניום, ומעניקה להם שירות גם לאחר תום תקופת האחריות.

איך ניתן לדעת שקיבלתם מוצר מקורי של קליל אלומיניום?
מוצרי קליל אלומיניום הם שם נרדף לאיכות ועיצוב בתחומי החלונות והדלתות. ישנם יצרנים רבים המחקים את הפרופילים של מוצרי קליל . כדי להיות בטוחים שקיבלתם את המוצר המקורי? ראשית יש להזמין רק את שירותיו של מתקין מוצרי קליל אלומיניום המורשה מחברת קליל.
במידה ואתם עובדים עם קבלן של עבודות אלומיניום היזהרו מניסוחים מעורפלים בחוזה העבודה, כגון: "רוב הפרופילים של קליל אלומיניום", "שווה ערך קליל" או "לא כולל פרזול של קליל". דרשו מהקבלן תעודת אחריות כפולה של קליל אלומיניום והחתימו את הקבלן על חוזה עבודה של קליל. כדי לוודא שקיבלתם פרופיל מקורי של קליל אלומיניום בדקו שמוטבעים בצידו הפנימי שלושה פסים.