מה החשיבות של מערכת אינטרקום בימינו

מערכות האינטרקום משמשות לצורך תקשורת פנימית בחנויות כלבו גדולות, מחסני ענק או בבתים משותפים, שזה אולי השימוש הנפוץ ביותר במערכות אינטרקום. בסופרים גדולים, כשקופאית זקוקה למשהו מהקופה הראשית, היא מתקשרת עם הקופאית הראשית באמצעות מערכת האינטרקום. אותו הדבר קורה גם בחנויות גדולות אחרות כמו ZARA או המשביר לצרכן. אחד היתרונות הגדולים של מערכת אינטרקום על פני טלפון רגיל זה שמדובר במכשיר מאוד זול.

 

למה אינטרקום בכניסה לבית זה בטיחותי ולא רק יוקרתי

מרבית הבתים החדשים בנויים כך שדלת הכניסה הראשית לבניין ננעלת. מוצר משלים לאותה דלת כניסה נעולה זה מערכת אינטרקום תקינה ואיכותית. למעשה הדרך להיכנס לבית כזה היא באמצעות קוד כניסה או מפתח או פתיחת דלת באמצעות האינטרקום. מערכת זו נועדה כדי לאפשר לבעלי הדירות לשלוט על מי שנכנס אליהם הביתה. זה פתר הרבה בעיות של פריצות והטרדות.
עד לפני כ-10 שנים, אנשי מכירות היו עוברים מדלת לדלת ומפריעים לאנשים בשעות הפנאי שלהם. כיום התופעה המציקה הזו כמעט נעלמה לחלוטין, וזה הרבה בזכות דלתות כניסה סגורות ומערכות אינטרקום. מה שקורה היום זה שכל מי שרוצה להגיע אלינו הביתה, צריך קודם כל "לבקש רשות" באמצעות מערכת האינטרקום. ההחלטה האם לפתוח את הדלת נשארת אצל בעלי הדירה.

 

אינטרקום טלוויזיה

זה ללא ספק המילה האחרונה בתחום מערכות אינטרקום. מערכות אלו מאפשרות לא רק לשמוע, אלא גם לראות את הבאים והשבים. אין ספק שמדובר במוצר ברמה אחרת, והעלויות בהתאם. אינטרקום טלוויזיה זו הדרך הטובה ביותר להבטיח שאנשים זרים לא יגיעו אליכם הביתה. בעבר מערכות אינטרנט מסוג זה היו מנת חלקם של העשירים בלבד. כולנו מכירים את התמונות מהסרטים של מכונית מפוארת המגיעה לשער חשמלי עוד יותר מפואר, והשומר מבקש מהנהג להזדהות במערכת האינטרקום. אותו שומר בדרך כלל לא רק שומע, אלא גם רואה את האורח. כיום כולנו יכולים ליהנות מהמכשיר המופלא הזה.

 

התקנת מערכות אינטרקום

כפי שכולנו כבר יודעים: כל הוצאה כספית בעבור שירות או מוצר שמשרת את דיירי כל הבניין, חייבת להתחלק בין כל הדיירים, וכך אם יש בעיה של ג'וקים, מקקים ותיקנים, לא יתכן שרק דיירי הקומות התחתונות יקראו לחברת הדברה, (מה גם שחולדות ועכברים יכולים לטפס על הקיר ולהגיע לקומות העליונות. מה גם שאם לא מבצעים הדברת עכברים, יתכן ותאלצו להזמין לוכד נחשים שיבואו בעקבותיהם) ולכן ההוצאה על הדברות שנתיות תתחלק בין כל הדיירים, כך גם לגבי התקנת דלתות אינטרקום: ההוצאה מתחלקת בין הדיירים וכמה שיש יותר דיירים זה זול יותר (הדברה או התקנת דלת…)
וכך, מערכות אינטרקום זה דבר חשוב ביותר לכל מי שגר בבית משותף, מסיבה זו חשוב לדאוג לטכנאי אינטרקום טוב שיבצע את העבודה. בשלב הראשון יש לבחור באיזו מערכת אינטרקום אתם מעוניינים, ואחרי זה לפנות לטכנאי שמציע את השירות הזה. בתחום הזה קשה לקבל המלצות, כי לא כל יום אנחנו מתקינים מערכות אינטרנט, אז הדרך הטובה ביותר בבחירת טכנאי אינטרקום היא באמצעות ותק החברה.
ישנם יצרנים שונים של מערכות אינטרקום, כדאי מאוד לנסות לבדוק באינטרנט על הדגמים השונים, לפעמים תגלו מידע הרלוונטי לכם בבחירת סוג המערכת והטכנאי שפניתם אליו.

 

התקנת אינטרקום של א.ש אלומיניום

חברת א.ש אלומיניום עוסקת בבנייה והתקנה של דלתות אלומיניום שנחשבות לדלתות כניסה יפות ועמידות במיוחד, העומדות בכל התקנים המחמירים ביותר ועם פרופילי האלומיניום של חברת קליל, שאנו מתקינים מורשים שלה. זה רק טבעי, אם כך, שאנו נציע לכם את מיטב מכשירי האינטרקום הקיימים בשוק הישראלי לכל מטרה.
צרו עימנו קשר ואנו נשמח ליעץ לכם!