למה כולם ממליצים על מעקות אלומיניום?

מעקות הם חלק בלתי נפרד מאמצעי המיגון והבטיחות לבית שלנו. כדי להפוך את הסביבה הביתית לבטוחה יותר, התקנת מעקות היא צעד הכרחי וחיוני מאין כמוהו. בשל החשיבות הרבה שלהם, מעקות הפכו לאמצעי בטיחות נפוץ ופופולארי. בו בזמן גם חומרי הגלם ושיטות הייצור של מעקות הלכו והשתכללו, במטרה לספק לנו את אמצעי המיגון הטוב והיעיל ביותר. אחד מסוגי המעקות הפופולאריים הוא מעקות האלומיניום.

 

מהם מעקות אלומיניום?

כמו סוגים אחרים של מעקות, כמו מעקות נירוסטה, גם מעקות האלומיניום הם סוג של סורג, גדר או קיר נמוך. גם מעקות אלומיניום מותקנים במרפסות, לצד גרמי מדרגות או במקומות שבהם קיימת סכנת נפילה כלשהי. מעקות אלומיניום משמשים הן כאמצעי בטיחותי למניעת נפילות, והן כאמצעי להישענות ולתמיכה. לכאורה, מעקות אלומיניום אינם כה שונים מסוגים אחרים של מעקות, שכן הם מותקנים באותם מקומות ומשמשים למטרות זהות. אולם למעקות אלומיניום יש לא מעט יתרונות בולטים, שהופכים אותם לאפשרות העדיפה על פני כל יתר סוגי המעקות.

 

להלן רק כמה מיתרונותיהם:

תחזוקה קלה- בשונה מסוגים אחרים של מעקות, מעקות האלומיניום קלים יותר לתחזוקה. מעקות מברזל מחלידים. מעקות מעץ נוטים להיסדק, להישבר ולספוג לכלוך עמוק במשך הזמן. לעומתם, מעקות האלומיניום שומרים על מראה חדש גם לאחר שנים ארוכות של שימוש. מכיוון שהאלומיניום הוא מתכת שאינה מחלידה, מעקות אלומיניום הם אידיאליים להתקנה במרפסות ובחללים פתוחים ולצד גרמי מדרגות חיצוניים, שכן גם במגע עם גשם ורטיבות הם לא יחלידו. בנוסף, מעקות אלומיניום קלים ונוחים לניקוי, מה שמאפשר לשמור על מראה נקי ומבריק לאורך זמן.
שילוב של אלומיניום וזכוכית- יתרון חשוב נוסף של מעקות האלומיניום טמון בעובדה שהאלומיניום קל מאוד לעיבוד וניתן לשלב בעבודה עימו גם חומרי גלם אחרים. כך למשל, מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית הם סוג פופולארי במיוחד של מעקות למרפסות. פרט לעיצוב האלגנטי של מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית, מעקות אלו מאפשרים לנו להמשיך וליהנות מהנוף הנשקף מהמרפסת. בעוד שסוגים אחרים של מעקות (כמו מעקות ברזל או עץ) חוסמים את הנוף ומונעים מאיתנו ליהנות מהמרפסת שלנו בדיוק כמו שחלמנו, מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית מאפשרים לנו להפוך את מרפסת הבית שלנו למקום בטוח וגם להמשיך וליהנות מהנוף שנשקף ממנה.
אסתטיקה גם בתוך הבית- בנוסף ליתרונותיהם של מעקות האלומיניום בחללים פתוחים, מעקות אלומיניום מתאימים גם לפנים הבית שלנו. ניתן להתקין מעקות אלומיניום לצד גרמי מדרגות ובגלריות (מרפסות פנימיות) בתוך הבית או העסק. מכיוון שלאלומיניום עיצוב נקי והיי-טקי, מעקות אלומיניום ישתלבו היטב בכל סגנון עיצוב מודרני וישדרגו את עיצוב הפנים של החלל.
לסיכום, לאור יתרונותיהם הרבים של מעקות האלומיניום אין זה פלא כי הם הפכו למעקות הנפוצים ביותר בבתים, במשרדים ובמקומות ציבוריים. מעקות אלומיניום מאפשרים לנו ליהנות גם מיתרונות פונקציונאליים חשובים וגם מיתרונות עיצוביים בעת ובעונה אחת. עם חברת א.ש. אלומיניום תוכלו גם אתם ליהנות משפע היתרונות שיש למעקות אלומיניום להציע.