לפרופילי האלומיניום של חברת קליל מוניטין מקומי ובינלאומי מוכח. פרופילי החברה משמשים לייצור מגוון רחב של פתרונות בנייה קלים וירוקים לרבות סגירת מרפסות, יצירת צלונים, וכמובן דלתות וחלונות איכותיים וייחודיים. חלון פרופיל בלגי קליל 7300 הינו חלק מסדרת הפרופילים הידועה של החברה, וכאן נלמד על יתרונות השימוש בו ועל תכונותיו.

מאפייני פרופיל 7300 של חברת קליל

לקליל מספר פרופילים בלגיים שמשמשים לסוגי חלונות שונים, אחד מהם הוא כאמור פרופיל בלגי קליל 7300 שנחשב לפרופיל אלומיניום חזק במיוחד שמיועד לתכנון וייצור של מערכות חלונות הזזה. למרות שמדובר בפרופיל שיכול לשאת כ- 140 קילו לכנף הזזה (במימדים של מקסימום 140 על 240 סמ"ר) וכ- 25 ק"ג לכנף נפתחת במנגנון מג'יקליל, מדובר בסוג פרופיל דק במיוחד שהופך אותו לפלא עיצובי של ממש.

פרופיל בעל יתרונות מרובים

ההתאמה לפתחי מפתנים רבים, החוזק כמו גם העיצוב הדק, הם רק חלק מהיתרונות שכל חלון פרופיל בלגי קליל 7300 מספק לבעליו. כמו כן פרופיל זה מגיע בשלל צבעים ואם לא די בכך, הוא יכול לקלוט היטב גם צבעים בעלי מגוון מרקמים, מחוספסים וחלקים כאחד. מערכת הפרופילים מתאימה גם להזמנה כמונובלוק (חלון וארגז תריס כיחידה אחת) או יחד עם תריס גלילה סמוי. קצוות הכנף חתוכות בזווית של 45 מעלות ומעניקות נופך עיצובי מרשים לחלונות וזאת במקום הפרופילים העבים יותר שאפשרו עד לא מזמן חיתוך בקווים מאונכים בלבד.

תשומת לב יתרה מושקעת במוצר זה גם בכל הקשור למסילות, שבחלונות שאינם איכותיים שוחקות את צבע המסגרת הנעה. חלון פרופיל בלגי קליל 7300 פותר את הבעיה לגמרי. כפי שניתן להבין מדובר במוצר מאוד איכותי מטעם חברת קליל, כזה שעומד בסטנדרטים המחמירים ביותר ומכאן ההתחייבות ליכולות בידוד מרשימות ושימוש במוצר שנים רבות ללא שום תקלות.