לחברת קליל מספר מערכות פרופילים שידועות בכל העולם בשל איכותן יוצאת הדופן. פרופילים הלו משמשים לייצור מגוון רחב של פתרונות בנייה קלים וירוקים כאשר ייצור חלונות נחשב לאחד העיקריים שבהם. חלון פרופיל בלגי קליל 1700 הוא דוגמא מצויינת לכך ובשורות הקרובות נכיר את תכונותיו המופלאות קצת יותר לעומק.

מאפייני פרופיל 1700 של חברת קליל

הפרופיל הבלגי 1700 של חברת קליל הינו פרופיל דק ביותר ועל כן הוא מתאפיין באסתטיקה אלגנטית מושלמת. קלות המשקל של הפרופיל אינה מעידה על חוזקו שכן הוא משמש לייצור חלונות חזקים ביותר שיכולים לשאת את המשקל המיועד עבורם לאורך שנים רבות ללא שום תקלות. הפרופיל מתאים לפתחי מפתני חלונות קטנים עד בינוניים עם זכוכיות בידודיות של עד 14 מ"מ ומקסימום 40 קילוגרם לכנף. למעשה, חלון בלגי קליל 1700 מתאים בעיקר לחדרי שינה וחלונות קטנים בסלון בממדים של 120 על 140 סמ"ר.

מגוון עיצובים ופתרונות הצללה

העיצובים של כל חלון פרופיל בלגי קליל 1700 מגוונים ביותר וכוללים שימוש במגוון צבעים, גוונים וטקסטורות. גם מבחינת הפרזול ניתן למצוא מספר אפשרויות של פתיחת וסגירת החלונות באמצעות פטנטים מאלומיניום כאשר הזגוגית יכולה להגיע בתור זכוכית בידודית רגילה, כזכוכית חלבית ואף כוויטראז' מעוצב, בגבולות המשקל המותר. מבחינת פתרונות הצללה, ניתן ליישם בסוג חלונות זה מערכות הצללה חיצוניות או מובנות (בתוך הזכוכית), כאשר מי שמעוניין במראה אסתטי ומושלם יכול לבחור במערכת המונובלוק של חברת קליל, שכוללת מערכת מובנית אחת של החלון עם ארגז הגלילה האסתטי שלו.

חשוב מאוד לרכוש את החלון דרך ספקים מורשים בלבד ולהבטיח אמינות, איכות ורכישה חד פעמית שמשתלמת לאורך זמן.