פרופיל בלגי – א.ש אלומיניום
 
 
 

אלגנטי, מתוחכם ודק גזרה – פרופיל בלגי הוא הדובדבן שבכתר בפרופילי האלומיניום.

 
פרופיל בלגי הוא האמצעי המושלם להפוך את חלונות החלומות שלכם למציאות קיימת. בעוד בחלונות אלומיניום סטנדרטיים חלקי המתכת רחבים יחסית במידותיהן, כאן מדובר על חתיכות צרות במיוחד. השינוי ברוחב הוא שינוי של עולם ומלואו: בחלונות בלגיים קטנים יחסית הוא יוצר מסגרת עדינה יותר בזכות השימוש בפרופיל בלגי צר; בגדולים שבהם זוהי כבר יצירת אומנות לשמה – חלקי המתכת הופכים לכמו קווי מתאר בציור שמורכב מהם, מאפשרות לשימוש בזגוגיות ברמות שקיפות שונות ומהנוף הניבט מן העבר השני, הנתון להפליא בתוככי מסגור יפהפה ומושלם.
 
[ עמוד 1 מתוך 2 ]הבא
 

תתחילו לחלום...

 
א.ש אלומיניום מגשימה את חלומותיכם בפרופיל בלגי, היישר ממוצריה המפורסמים באיכותם ובאמינותם של חברת קליל. המלאי הרחב של הפרופילים שברשותנו מאפשר לנו ליצור עבורכם מבחר סוגי חלונות, בכל אופן פתיחה (דריי-קיפ, הזזה, קבוע ועוד), מפתח וגודל שתבחרו, באיכות מצטיינת ובעיצוב רב רושם. את אלו ניתן לשלב עם תריסי גלילה חשמליים, רשתות גלילה וכן הלאה לפי בחירתכם והצרכים שלכם – ליצירת פתח יפהפה בפרופיל בלגי העונה במדויק על כל הפרמטרים הדרושים לכם. בגלריה שבעמוד זה תוכלו להתרשם ממגוון רחב של חלונות נפלאים בפרופיל בלגי בעיצובו של צוות א.ש אלומיניום. כל המוצרים עומדים בתקני איכות מחמירים, ומותקנים אצלכם בהתקנה מקצועית ומדויקת לאיטום מלא ומושלם של פתחי הקיר. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה אודות מוצרינו ועיצוב בפרופיל בלגי.
 
כל המוצרים עומדים בתקני איכות מחמירים, ומותקנים אצלכם בהתקנה מקצועית ומדויקת לאיטום מלא ומושלם של פתחי הקיר. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה אודות מוצרינו ועיצוב בפרופיל בלגי.ליצירת קשר: 5337799 – 03.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
היצירה 16, אור יהודה - מפעל
היצירה 14, אור יהודה - אולם התצוגה
טלפון: 5337799 – 03
פקס: 03-5478774
נייד:2300100 – 050 

דוא"ל: udisha@netvision.net.il
 
 
 
 
 
 
> יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון: